Sentkitsa un Nevisa

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Sentkitsa un Nevisa

Ipašums pārdošanai Sentkitsa un Nevisa

Sentkitsa un Nevisa, vai Sent Kristofers un Nevis ir Centrālamerikas sala, kas atbilst nelielai arhipelāgai, ko veido divas Mazās Antiļu salas, Sentkitsa un Nevisa. Galvaspilsēta ir Bastera. Oficiālā valoda ir angļu valoda.

Ir daudz priekšrocību, iegādājoties īpašumu St. Kitts un Nevis. Abas Karību salas piedāvā lieliskas iespējas iegādāties īpašumu pārdošanai, brīvdienu mājai vai nekustamā īpašuma investīcijām.

Ārvalstu īpašumtiesības uz īpašumu ir atļautas Sentkitsa un Nevisa. Ir divi veidi, kā iegādāties īpašumu pārdošanai Sentkitsa un Nevisa: ar licenci ārzemju zemēm un ekonomisko pilsonību.

Pirkt īpašumu pārdošanai Sentkitsa un Nevisa ir pievilcīgs, jo ar savu neparasto dabisko skaistumu, baltām smilšu pludmalēm, burvīgām ainavām un relaksējošu atmosfēru, kā arī rosīgu kultūru un bagātu vēsturi Sentkitsa un Nevisa ir ideāla vieta debesu uzturēties Karību jūras reģionā. Tas viss kopā ar ekonomiskās pilsonības programmu, stabilu valdību un ekonomiku padara Sentkitsu un Nevisu ārkārtīgi pievilcīgu ārvalstu īpašniekiem.

Sentkitsas un Nevisas pārdošanai paredzētā īpašuma cenas ir noturīgas. Tas rada ārkārtīgi stabilu nekustamā īpašuma tirgu salīdzinājumā ar citām valstīm, padarot to par drošu iespēju ieguldīt līdzekļus.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 20022

PARDOŠANA Villa, Sentkitsa un Nevisa, Frigate Bay, Frigate Bay, Frigate Bay

1,154,639.18EUR
PARDOŠANA
Villa

557.42 m²
Šī skaista māja Hillside māja ar brīnišķīgu skatu uz okeānu, mountainside un Royal St Kitts līča kurss Frigate Bay ir pārdošanā. Šajā mājā ir trīs guļ...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB